Azospermi Tedavisi Ankara

Azospermi Tedavisi Ankara
Tıptaki son gelişmeler sayesinde ilerleyen teknolojiyle harmanlanan azospermi tedavisi Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’nde yer buluyor. Bebek sahibi olmayı dört gözle bekleyen çiftlerin tüp bebek tedavilerini destekleyen ozon uygulaması, azospermi tedavisinin başarı oranı artırarak çiftleri mutlu ediyor.
 

Azospermi Tedavisi Nedir?

Azospermi canlı spermin olmadığı durumları tanımlar. Tedavilerde elde edilen başarılar ile tüp bebek tedavisinde erkeğin canlı sperm hücre sayısının düşük olması durumunda bile çiftler umutlarını kaybetmemektedir. Çünkü hem ana tedavi hem de ana tedaviyi destekleyen yöntemler sayesinde çok sayıda uygulamanın sonucu olumlu sonuçlanabilmekte ve sonuçlanmaya da devam etmektedir.
 
Çiftlere kısırlık teşhisi konmasının bazı kriteri vardır. Ortalama bir yıl boyunca korunmasız cinsel birleşme sonucunda eğer hamilelik belirtisi yok ise kısırlık teşhisi konulur. Bu teşhisi takriben tedavi başlatılır ve erkeğin sperm analizi gerçekleşir. Bu analiz sonucu azospermi tedavisinin yöntemine karar verilir.
 

Azospermide Ozon Uygulamasının Yararları

Dokulara oksijen taşınmasına etki eden ozon uygulaması azospermi tedavilerinde de etkili olmaktadır. Tamamlayıcı uygulama olan ozon artık azospermi tedavisi için de tercih edilmektedir. Dolaşım bozukluklarını etki eden, dokulara oksijen ulaşmasını sağlayan ozon terapisi modern Tıp Dünyasının en faydalı buluşu olarak sayılmaktadır. Üstelik ozon uygulamaları ile tüp bebek tedavisinin yarattığı stres ve baskıyı kişiler üzerinde azaltarak tedavi süresince rahatlatmaktadır.
 

Azospermi Tedavisi ve Ozon Uygulaması Yapan Kuruluşlar

Çiftler tedavi olmaya karar verdikleri sağlık merkezini çok iyi araştırmalıdır. Aksi halde harcanan onca emek ve para boşa gidebilir, üstelik çiftleri umutsuzluğa sürükleyebilir. Tüm bu olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için hekim ve sağlık merkezi seçimi oldukça önemlidir.

Azospermi tedavi yöntemine karar verecek olan hekim aynı zamanda ozon tedavisini de uygulayabilir ya da direk çiftlerden de böyle bir talep gelebilir. Konusunda uzman hekim tercihi bu noktada önemlidir; çünkü ozon terapisinin kaç seans ne şekilde yapılması gerektiği kararı tamamen uzman doktor tarafından belirlenmektedir. Doğru kararları, tedaviyi başarıya götüren ilk adımlar olarak tanımlayabiliriz.
 

Azospermi Tedavisi Ankara

Ozon terapisini destekleyici uygulama olarak tercih eden Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği, azospermi tedavisi Ankara Çankaya’da çok sayıda çifti bebekleriyle buluşturdu. Siz de tedavi uygulamalarına dair hem fiyat hem de tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar