Ozonla Azospermi Tedavisi

Ozonla Azospermi Tedavisi
Kısırlık nedenlerinden görülen azospermiye çözüm, ozonla azospermi tedavisi ile mümkün. Bir yıl boyunca düzenli cinsel ilişki yaşamalarına rağmen çift çocuk sahibi olamıyorsa, kısırlık teşhisi konulur ve tedaviye başlanır. Sperm analiz sonuçlarına göre ortaya çıkan sonuçlar, tedavinin yöntem ve seyrini belirler.

Canlı sperm hücresinin bulunmaması durumu olan  azospermi tedavisinde son gelişmeler ile azospermi problemi yaşayan baba adaylarının yüzlerini güldüren sonuçlar elde edilir. Üstelik hekim kontrolünde devam eden kısırlıkta ozon tedavisi de tamamlayıcı yöntem olarak ana tedavi sürecindeki başarı oranını yükseltir.


Azospermi Tedavisi Var mı?

Teknolojinin ilerlemesi ve tıp dünyasındaki en yeni tedavi yöntemleri ile azospermi hastası erkeklerin çocuk sahibi olması amaçlanır. Üstelik artık azospermi tedavisi farklı yöntemler uygulanarak mümkündür. Uygulanacak tedavi yöntemi azosperminin çeşidine ve hekim kararına bağlıdır.

Tıkanıklığa bağlı azospermi ve sperm üretimine bağlı azospermi olarak iki farklı türü bulunur. Tıkanıklığa bağlı azospermi probleminde, cerrahi müdahale ile tıkanıklığın açılması sağlanır. Mikro-TESE yöntemi de sperm üretimi hiç olmayan hastalarda tercih edilir. Genel destekleyici tedavi etkisi sayesinde onarıcı yöntem olan ozon tedavisi kısırlık problemi olan azospermide uygulanır.


Ozonla Azospermi Tedavisi

Aile olmayı özlemle bekleyen çiftler için bilim dünyasındaki gelişmeler umut vericidir. Hekimlerin, hastaları için seçtiği yöntemlerin yanında tamamlayıcı tedavilerin uygulanması da başarı oranını artırır. Ozonla azospermi tedavisi de bu kapsamda ana tedavinin olumlu etkisini artırır ve mutlu sonuçların elde edilmesi sağlanır.

Azospermi rahatsızlığı çeken hastaların mutlaka iyi referansları olan hekim ve sağlık birimlerini tercih etmelidir. Karşılıklı güvene dayalı tedavi süreci çok daha sağlıklı şekilde ilerletilebilir. Türkiye’de kısırlıkta ozon tedavisi; azospermi tedavisinde en başarılı doktor seçimi gibi konularda Op. Dr. İlhami Atılgan yaklaşık 20 yıllık Tüp bebek tecrübesi ve kadınlarda ilk kez yaptığı ozon tedavisi ile öncü çalışmalarıyla dikkat çekmekte ve bu amaçla azospermide de ozon tedavisini kullanmaya başlamıştır. Bu kapsamda hekim seçiminin son derece önemli olduğu Ozonla Azospermi Tedavisi için kliniğimize gelerek tedavi sürecinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.


Azospermi Tedavisi Ankara

Hayatın en güzel ve unutulmaz anı çocuk sahibi olmanın sevinicini beraber yaşayalım. Kısırlıkta ozon tedavisi uygulamalarımıza yönelik detayları Ankara Çankaya’daki kliniğimizde görebilirsiniz. Bizleri arayarak Op. Dr. İlhami Atılgan’ın kısırlıkta ozon tedavisine yönelik çalışma ve fiyat bilgisini de öğrenebilirsiniz.

 

Son Yazılar