Ozonla Tüp Bebek Yaptıranlar

Ozonla Tüp Bebek Yaptıranlar
Ana tedavinin başarı oranını artıran uygulama ozonla tüp bebek yaptıranlar başarılı sonucun verdiği mutluluğu bebeklerini kucaklarına alarak yaşıyor. Pek çok farklı endikasyon da tamamlayıcı tedavi olarak tercih edilen ozon terapisi, tüp bebek aşamalarının da çok daha etkili şekilde ilerlemesine fayda sağlamaktadır. Gelişen bilim ve Tıp Dünyası; ozonun yeni faydalarını keşfettikçe, tüp bebek tedavisine yönelik yeni gelişmeleri açıkladıkça, çok daha fazla çift ozonun avantajlı etkileri ile bebek sahibi olmaya devam edecektir.


Ozonun Tüp Bebek Tedavisine Faydaları

Dokuların ihtiyacı olan oksijeni sağlayan, vücutta yenilenmeyi başlatan ve vücudun direncini artıran ozon terapisi tüp bebek uygulamaları için oldukça önemli faktörler olan sperm morfolojisi bozukluklarında ve azospermide de özellikle tercih edilir.

Tüp bebekte faydasını gören birçok çiftin yorumları ve hekimlerin tavsiyesi üzerine tüp bebek tedavisi gören çiftlerin ozon desteği talep etmeleri durumunda, konusunda uzman bir hekimden destek almaları gerekmektedir. Kişilerin durumlarına ve ölçümlerine bakarak hekim ozon terapisi seanslarına ve yöntemine karar vermektedir.


Ozonla Tüp Bebek Yaptıranlar

Op. Dr. İlhami Atılgan kliniği olarak, Tüp Bebek Tedavisi gören çiftlerin umutlarını kaybetmesine neden olan "Tekrarlayan Tüp Bebek Başarısızlıkları"nın bile doğru uygulamalarla aşılabileceğini gösteren bir tedavi örneği yaşadık. Kliniğimize gelmeden önce çocuk sahibi olmak için 8 yıl süren hasret 3 kez başarısız IVF denemesi Pinhead, başsız sperm bulgularına rağmen mutlulukla sonuçlandı. 

Pinhead, başsız sperm anomalisi spermlerin yüksek riskli bozuk yapılarından biri olup, en ciddi infertilite nedeni konumundadır. Tüm bu ciddi olumsuzluklara rağmen, Ankara Çankaya kliniğimizde Ozon Terapisi destekli komplike uygulamalarımız ile oldukça sağlıklı sperm ve embriyolar elde ettik. Uzun bekleyişin ardından gebelik sevincini yaşayan çiftimiz gibi tüm azospermik, anomalili veya over yetmezliği olan hastalarımızın da başarılı tedavi süreçleri yaşamasını diliyoruz.


Tüp Bebek ve Ozon Terapisi Ankara

Çiftlerin büyük umutlarla başvurduğu tüp bebek tedavisinin başarı oranını artıran ozon terapisi mutlaka uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Dünya genelinde ilk defa ozon terapisini tüp bebek tedavisinde kullanan Op. Dr. İlhami Atılgan aynı zamanda birçok uluslararası kongreye konuşmacı olarak davet edilerek, uygulamalarını diğer hekimlere de aktarmaya ve bu konuda örnek hekim olmaya devam etmektedir.

Tüp bebek tedavisine ozonun faydalarını merak ediyorsanız Ankara Çankaya’daki Kliniğimize gelebilir ve tedaviye başlayabilirsiniz.

Son Yazılar